*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחירון הסעות נכים

מחירון הסעות נכים

תחבורה ציבורית מהווה אתגר עבור רובנו בגלל התדירות הבעייתית, נקודות האיסוף הרבות של כלי הרכב השונים במערך שלה וגם הרכבים עצמם שהם לרוב לא נוחים. הדבר נכון פי כמה עבור אוכלוסיית הנכים בארץ שלרוב לא יכולים לעלות על כלי תחבורה ציבורית שונים בגלל שאין בהם די מקום עבור כיסאות גלגלים או די מושבים כדי להתרווח עליהם בנוחות. הקושי הזה מגביל את חייהם של הנכים אף יותר, ולכן חשוב למצוא פיתרון תחבורתי שיתאים לצורכיהם ויענה עליהם בצורה הטובה ביותר.

הסעות לנכים – כך תקלו על חייכם

אם אתם או אנשים קרובים אליכם סובלים מנכות כלשהי, אין זה אומר שהם צריכים לסבול בתחבורה ציבורית ולהגיע ליעד שלהם שעות לאחר שהם תכננו. כדי למנוע את המצבים הללו, מומלץ לנסוע עם חברת "כאן על הכביש" שמספקת פתרונות תעבורה נוחים עבור האוכלוסייה הנכה במגוון נקודות ברחבי הארץ ויכולה להביא אתם לאזורים נרחבים על פי בקשתם.

שירותי ההסעות לנכים של חברת כאן על הכביש כוללים את כל מה שצריך עבור נסיעה נוחה ואפילו יותר ממה שצריך הודות לכלי הרכב המרווחים והנוחים שנכללים בצי שלה. עבור כל כלי רכב יש מחירון הסעות נכים משלו, וניתן לקבל מידע מלא על המחירים באתר או אצל נציגי השירות המצטיינים של החברה.

מעבר לכך שכלי הרכב של כאן על הכביש נוחים בצורה בלתי רגילה, ניתן ליהנות בהם גם ממיזוג אופטימלי, מתקנים שונים שיקלו על הכניסה לרכב, צגי טלוויזיה שניתן לצפות בהם במהלך הנסיעה ופריטים אחרים לפי בקשתכם.

תחבורה ציבורית מהווה גורם בעייתי עבור אוכלוסיית הנכים שצריכה להתנייד בכלי רכב שאינם מרווחים או נוחים, אך כיום כבר אין בה צורך. הודות לשירותי הסעות נכים של חברת כאן על הכביש וגם מחירון הסעות לנכים נוח ומותאם אישית, תוכלו ליהנות מנסיעה נעימה ברכב מרווח, נקי וממוזג. 

מחירון הסעות נכים

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il