*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מונית ספיישל מתל אביב לטבריה

מונית ספיישל מתל אביב לטבריה

טבריה היא אחת הערים המיוחדות בארץ – שילוב של מסורת ארוכה ועמוקה, שבאה לידי ביטוי גם כיום עם קברי צדיקים רבים, ושל עיר נופש עם המון המון אטרקציות בכנרת ובסביבתה.

מונית ספיישל מתל אביב לטבריה מאפשרת לכל מי שצריך להגיע לעיר שעל שפת האגם הלאומי לעשות זאת בנוחות מקסימלית ובמהירות רבה, בין אם המטרה היא חופשה מפנקת, בין אם סיבת ההגעה לטבריה היא עסקים ובין אם ביקור בקברי צדיקים. כדאי לדעת שבין השאר קבורים בטבריה הרמב"ם, רבי מאיר בעל הנס, הרמח"ל, רבי עקיבא, האימהות (בלהה, יוכבד, זלפה, אלישבע, אביגיל וציפורה), וגם לנצרות ישנם כמה אתרים קדושים באזור.

השירות שאנחנו מעניקים מבטיח לכם נסיעה שהיא חוויה נעימה במיוחד, במונית ברמה גבוהה שזוכה לתחזוקה מוקפדת על-מנת שתנוע בבטחה בכבישי הארץ, ועם נהג אדיב ו-ותיק שמודע לגודל האחריות של הסעת בני אדם, ובפרט כשמדובר על נסיעה של כ-130 ק"מ, המרחק בין טבריה לתל אביב.

מרכיב חשוב אחר בשירות המקצועי הם עמידה בכל ההתחייבויות מבחינת לוחות הזמנים, כך שתוכלו להגיע לטבריה בדיוק בזמן הרצוי מבחינתכם, בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. עוד כדאי לדעת בהקשר זה שהמוניות שלנו מצוידות במערכות ניווט מתקדמות במיוחד, שמאפשרות לנהגים למצוא את הדרך המיטבית להגיע מתל אביב לטבריה בכל נקודת זמן, בהתאם למצב המעודכן בכל הכבישים הרלוונטיים.

בנוסף, נספק לכם מענה אפקטיבי לכל צורך – החל מכיסא בטיחות מיוחד לתינוקות, דרך גגון שמאפשר לכם לקחת אתכם מספר רב של מזוודות ותיקים וכלה בכל בקשה אחרת.

מונית ספיישל מתל אביב לטבריה מתאימה הן לצרכים עסקיים והן לצרכים פרטיים, ובכל מקרה זוהי הדרך הטובה ביותר להגיע לעיר שעל שפת הכנרת בנחת, בנוחות ובמהירות, ובמחיר הוגן.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il