*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת משאית או רכב מסחרי ליום אחד

השכרת משאית או רכב מסחרי ליום אחד

במידה ואתם סטודנטים או חבר'ה צעירים אשר אין בידם לשלם עבור חברות הובלה כדי להוביל מספר רהיטים  או פריטים ממקום למקום . במקרה זה תוכלו לשכור משאית או רכב מסחרי , בהתאם לכמות וגודל הפריטים אותם ברצונכם להוביל . ניתן לשכור משאית או רכב מסחרי  ליום או אף לשכור משאית להובלה למספר שעות בלבד . הדבר מאפשר לכם הובלה זולה וחסכון משמעותי בעלויות .

במידה ואין לכם רישיון מתאים , ניתן לשכור את המשאית עם נהג . השכרת משאית עם נהג מיקרת את ההובלה אולם עדיין זולה יותר מלשכור חברת הובלות .

יתרונות :

  • זמינות גבוהה מהיום למחר .
  • עלויות נמוכות , יומיות או לפי שעה .
  • גמישות בזמני ההובלה

חסרונות :

  • דרוש רישיון מתאים , במידה ואין ניתן לשכור משאית יומית עם נהג . מה שמייקר קצת את ההשכרה .
  • יש צורך ביכולת פיזית בהעמסת הפריטים או גיוס של חברים לצורך ההעמסה והפירוק – מדובר במשימה קשה ולא פשוט ויש להיות מוכנים אליה ולעשות אותה בצורה הכי בטיחותית שניתן .
  •  

אז אם אתם צעירים שרק התחילו את חייהם ואין להם עדיין הכנסות גבוהות ומבטיחות ואתם צריכים להוביל דירה או ריהוט האופציה של השכרת משאית או רכב מסחרי ליום יכולה להתאים לכם מאוד.

מה שנשאר זה להרים טלפון אלינו בחברת " כאן על הכביש – משאיות " , לשכור משאית ולגייס חברים שיהיו מוכנים לקחת על עצמם את המשימה ולעזור לכם להעמיס את הציוד על המשאית .

בהצלחה !!!

" כאן על הכביש – משאיות " 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il