*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות פרטיות באוטובוסים

הסעות פרטיות באוטובוסים

רמת התחבורה הציבורית בארץ גורמת לרתיעה מסוימת מאוטובוסים, אבל כשמדובר על הסעות פרטיות באופן טבעי מדובר על חוויה שונה לגמרי, מהנה הרבה יותר.

הסעה פרטית באוטובוס היא הפתרון האידיאלי עבור קבוצת חברים גדולה שרוצה לטייל בצוותא ברחבי הארץ, כשנדרשת הסעה לחתונה לאורחים שמגיעים מרחוק, כשישנו צורך בארגון הסעה לבר מצווה או בת מצווה כך שכל החברים של חתן/כלת השמחה יוכלו להגיע בנוחות למקום החגיגה, עבור הסעות עובדים למפעלים וחברות ולעוד מקרים רבים שבהם רוצים לשנע קבוצה גדולה יחסית של בני אדם למקום מסוים.

חברת "כאן על הכביש" מחזיקה צי אוטובוסים חדיש ומהודר, מאובזר היטב, שמאפשרים הסעות לקבוצות של עד 54 אנשים. אם אתם זקוקים לפתרון ליותר אנשים, ישנו גם אוטובוס גדול במיוחד שאליו נכנסים בנחת גם 60 בני אדם.

האוטובוסים המשמשים להסעות השונות לא רק חדישים וכוללים את מיטב הטכנולוגיות, אלא גם מטופלים באופן המקצועי והמוקפד ביותר, גם כשנדרשת בדיקה תקופתית וגם כשמתגלה תקלה, ולו הקלה ביותר. בנוסף הם מבטיחים חוויה מפנקת ובפרט במקרים שבהם מדובר על נסיעות ארוכות יחסית.

עוד תורמים להנאה מכל נסיעה רמת השירות הגבוהה והנהגים עצמם. הנהגים הינם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב על הכביש, תודעת שירות מפותחת, מאור פנים אמיתי וכמובן בעלי רישיון הסעת נוסעים. תפעול מערך ההסעות מתאפיין אף הוא במקצועיות גבוהה, ומבטיח יציאה בדיוק במועד שתואם והגעה בול בזמן, וגם אם מתרחש אירוע בלתי צפוי, המיומנות שלנו תוביל למציאת פתרון מהיר בדמות חלופה הולמת כך שאתם תגיעו למחוז חפצכם ללא בעיה.

הסעות פרטיות באוטובוסים שלנו מתבצעות בכל רחבי הארץ, ובפרט ניתן להזמין הסעה לקברי צדיקים, הסעות לים המלח, הסעה לאילת, הסעות תלמידים, הסעות עובדים והסעה לאירועים.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il