*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות בירושלים מחיר

הסעות בירושלים מחיר

"כאן על הכביש" נותנים שירותי הסעה בכל רחבי הארץ, בערים הגדולות ובאזורי הפריפריה. לחברה ניסיון רב של הסעות קבוצות לאירועים, טיולים, מפגשים חברתיים ותרבותיים. ניסיון זה מאפשר לה לתת את השירות הטוב ביותר תוך שמירה על בטיחות, ואחריות על הנוסעים שיגיעו בזמן ובשלום.

הסעות בירושלים מחיר ממוצע ללקוח

החברה מציעה בין היתר הסעות בתוך העיר ירושלים ומחוץ אליה. המחירים בתוך העיר דומים למחירי ההסעות בערים השונות ברחבי הארץ, כמו המחיר בתוך תל אביב או חיפה. לעומת זאת, המחיר לנסיעות מירושלים לערים אחרות משתנה כמובן לפי מרחק. ניתן לראות באתר את המחירון לנסיעה לערים השונות, מחירון אשר נותן מידע אודות המחירים לאוטובוס או לחלופין למיניבוס.

ישנו רכב נוסף ושמו מידיבוס וגודלו הוא בין אוטובוס למיניבוס. ניתן לדעת את מחיר הנסיעה ליעדים השונים בהרמת טלפון לשירות הלקוחות. מידיבוס מומלץ במצבים בהם מספר הנוסעים הוא פחות מאוטובוס אבל מיניבוס קטן מכדי להכיל את כולם. בכל אופן לחברה שלל הצעות למנת שירות הסעה כל שתתאפשר ללקוח הגעה בטוחה וחלקה, שהוא יצא מרוצה ויגיע בקלות ליעד.

יתרונות בהזמנת הסעה מראש

מומלץ להזמין הסעה מראש ולא לחכות לרגע האחרון מכמה סיבות. הראשונה היא כדי לוודא זמינות של נהג ולבדוק שאכן ישנו רכב פנוי להסעה. בזמנים עמוסים, עלול להיווצר מצב שאין מספיק רכבים על מנת לתת מענה ללקוחות. סיבה נוספת היא הסדר והארגון. ורוב מדובר באירועים שאנשים מצפים להם הרבה זמן מראש, כמו חתונה, טיול משפחתי או אירוע חינוכי, במקרים אלו, הייתם רוצים שהכל יתבצע כהלכה ולא באופן שרירותי ברגע באחרון. מהסיבה הזו כדאי ליידע את החברה על כוונותיכם מראש כל מנת שתוכל לתת מענה לצורך שלכם ולתת את השירות הטוב ביותר.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il