*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר אוטובוס אשדוד ראשון לציון

מחיר אוטובוס אשדוד ראשון לציון

מחיר אוטובוס אשדוד ראשון לציוןאם יש לכם אירוע באזור מרכז הארץ ולא משנה באיזה אירוע מדובר, חתונה, בר/בת מצווה, ברית מילה, אירוע משפחתי מכל סוג, כנס הייטק, יום טיול כזה או אחר, אז אנחנו הכתובת, לא משנה מאיזו עיר, אם מדובר בתל אביב, נס ציונה, או אוטובוס אשדוד ראשון לציון, אנו הכתובת.

״אנו״ זו חברת שנקראת ״כאן על הכביש״ המציע כל הסעה או העברה אפשרית, אם זו הסעה חד פעמית, הלוך ושוב, טיול, נסיעות בארץ מהדרום, מרכז וצפון וגם באזור ירושלים כמובן. באמתחתנו מבחר רב של רכבים, אוטובוסים, ואנים, מיניבוסים ובכל מיני גדלים ותצורות, מפוארים או פחות יוקרתיים, עם או בלי מתקנים לבעלי מוגבלות, עםל מה שאתם מבקשים.

סינריו, אתם אשדודים ויש לכם חתונה בראשון לציון, תנהגו בכוחות עצמכם? ודאי שלא! למה להסתבך עם חניה, למה לא ללגום איזו כוס יין באירוע, הרי אם שותים לא נוהגים. מה עושים?

יוצרים עמנו קשר ואנו דואגים לאסוף ולהחזירכם בשלום ובניחותא הביתה. 

כמה עולה התענוג?

ובכן מחיר אוטובוס אשדוד ראשון לציון משתנה לפי הצרכים שלכם, אנו מתאימים עצמינו אליכם, המשתנים יכולים להיות שעות נסיעה, אם החזרה תהיה בשעות שהן תוך הלילה, אז המחיר יהיה בהתאם. איזה אוטובוס תרצו? של כמה מושבים? האם תרצו אוטובוס מפואר או סטנדרטי וכן הלאה.

כדי להבין את המחיר המדויק בין אשדוד לראשון לציון פשוט צרו עמנו קשר, תנו צלצול וענו נשמח לתת לכם מענה והצעת מחיר שנחשבת הכי זולה השוק, יתרה מכך אנו נשמח לתת לכם את השרות עצמו. אנחנו טובים במה שאנו עושים, הנהגים שלנו מקצועיים וחברותיים, הרכבים שלנו נקיים למשעי ומתוחזקים היטב ונוחים.

הדרך ליעד מתחילה עמנו!

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il