*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר אוטובוס אילת תל אביב

מחיר אוטובוס אילת תל אביב

אילת העיר הכי דרומית בארץ ישראל, עיר חופשות הקיץ שלנו עם המלונות המטריפים, הים הרגוע והמזמין, המסעדות הטובות ועוד. תל אביב בירת הבידור הלאומית של מדינת ישראל, הפאבים, הברים, המסעדות המצוינות, המוזאונים וכמובן הים, שאמנם שונה באופיו מהים של אילת אבל עדיין מדהים ומזמין.

הסעה מאילת לתל אביב וההפך נעשית עמנו. אנו חברת כאן על הכביש מציעים הסעות בכל הארץ לרבות מהעיר הדרומית שלנו לתל אביב. באמתחתנו מגוון רחב של אוטובוסים ומיניבוסים אשר יאספו אתכם אילת ״ויניחו״ אתכם בתל אביב בנוחות ובבטחה.

אם אתם קבוצה ולא משנה באיזה סדר גודל, 10, 20 אף 50 אנשים, אתם משפחה מצומצמת או מורחבת, תלמידי בית הספר, חיילים, יש לנו מענה להסעה בין אילת לתל אביב.

מי אנחנו?

אנו חברת כאן על הכביש מציעה הסעות, ההעברות ושימוש באוטובוסים (ומיניבוסים) בכל רחבי הארץ ולכל מטרה, טיולים, העברות, הסעות לשדה התעופה, לחתונות ולאירועים כאלה או אחרים.

אצלנו עובדים נהגים מנוסים, מוסמכים אשר יאספו אתכם בבטחה ובזמן היעד המבוקש באילת לתל אביב, נהגים היודעים שרות מהו ויודעים להתמודד עם מצבים שונים.

הרכבים שלנו נקיים ונוחים, אתם תרגישו בבית, בית על גלגלים, הנסיעה מאילת ולת״א ארוכה ונוחות זה שם המשחק, נוחות זה שם האמצעי שלנו, אנו דואגים שהנסיעה מלבד המובן מאילו תהיה חוויה.

מחירים

מחיר אוטובוס אילת תל אביב משתנה, המחיר תלוי בסוג האוטובוס המבוקש, גודלו, האם מבקשים אוטובוס יוקרתי יותר או יוקרתי פחות, כמות האנשים וכמובן השעות, הגיוני שנסיעת לילה תעלה יותר.

צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם את הצעת המחיר הכי משתלמת בשוק לנסיעה ארוכה שכזו.

כאשר תזמינו את הנסיעה דרכנו, אתם תבינו שאנו נותנים ערך מוסף ולא רק נסיעה.

 

 

 

 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il