*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר אוטובוס אור עקיבא

מחיר אוטובוס אור עקיבא

אור עקיבא היא עיר קלאסית ואידיאלית לשימוש להעברות נוסעים, הסעות מנקודה אחת לשנייה בעיר ומחוצה לה. הסיבה לכך היא המיקום שלה, ממוקמת במיקום נפלא ״בין לבין״. בין כביש מספר 2 לכביש מספר 4, בין חיפה לתל אביב יותר לכיוון חיפה, בסמוך לקיסריה ולשדות ים, ובין זכרון יעקוב לחדרה. העיר ממוקמת במיקום אדיר לצאת ממנה לטיול ישראלי כמו שאנו אוהבים בסביבתה ואו אף רחוק יותר, פשוט עולים על אחד הכבישים הראשיים שסמוכים אליה.

איך אנחנו נכנסים לתמונה?

אנו בכאן על הכביש מציעים צי רכבים של אוטובוסים, מיניבוסים וואנים מכל מיני סוגים וגדלים הנותנים מענה מדויק לצורך שלכם, בין אם לצאת לטיול באזור קיסריה ושדות ים, או שמע אתם מחפשים הסעות לטיולים לחיפה לבתי ספר, העברות והסעות נוסעים למקומות עבודה באזור, נתניה ,חדרה וכמובן באור עקיבא עצמה.

אנו נספק לכם שירות מצוין לצד רכבים ברמה גבוהה תקינים ונקיים למשעי שיהיה לכם נוח ורגוע להגיע מנקודה אחת לשנייה באזור.

אנחנו שמים דגש על מקצוענות ועקב כך ובהתאם לזאת אנו בוחרים את הנהגים שלנו בקפידה כאלה בעלי מוסמכים ובעלי ניסיון וידע התמודדות עם מצבים שונים וקהלים שונים כולל תלמידים/ילדים.

מחיר

אנחנו דוגלים בלתת מחיר מדויק, כדי לתת מחיר אוטובוס אור עקיבא מדויק, צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם. תאמרו לנו את הדרישות שלכם ואנו נמלא אותן, נשאל אתכם שאלה כמו מהם היעדים, נקודות האיסוף וההחזרה? כמה תהיו? כמה אוטובוסים או מינבוסים תצטרכו? שעות וכיוצ״ב ורק אז נציע לכם את הצעת המחיר מזולות בשוק היום.

לסיכום, אור עקיבא היא עיר קסומה במיקום אידאלי לטיולים בארץ, תנו לנו לדאוג לשינוע שלכם ממקום למקום והמגורים בעיר אף יהיו כיפים ונוחים יותר.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il