*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

מחיר אוטובוס אגד תעבורה

מחיר אוטובוס אגד תעבורה

אגד תעבורה היא חברה בת של אגד הנוצרה לאחר איחוד חברות אגד פלוס תעבורה ואגד אישי, יצירת הקווים הללו התחילה כמניעת מונופול של חברה אחת על כל הקווים תוך מחשבה על על נוחות האזרחים והנוסעים. חברת כאן ועכשיו עובדת עם חברת אגד תעבורה ויחדיו מציעים מערך הסעות והעברות בכל הארץ.

 

מלבד זה ששתי החברות אמינות ויעילות, האוטובוסים של חברת אגד תעבורה ידידותיים לסביבה מכיוון שאלו משתמשים במנועים ירוקים הפולטים גז פחות רעיל לסביבה, כך שהנסיעה תהיה איכותית ולא תרעיל את הסביבה בה אנו חיים.

שיתוף פעולה של שתי החברות מקנה אפשרות שכירת אוטובוסים איכותיים וידידותיים לסביבה, יחד עם נהגים מקצועיים, שירות לקוחות ברמה גבוהה והכי חשוב נוחות, דיוק בזמנים ואפשרות הזמנת הסעה ובכל הארץ.

השרות של אגד תעבורה ושל חברת כאן ועכשיו מציע שלל של אוטובוסים משכוללים, איכותיים לכל מטרה באשר היא, טיולים ארציים של בתי בספר או קבוצות פרטיות, הסעות עובדים, כנסים ברחבי הארץ וכל מה שתבקשו.

צרו עמנו קשר

מחפשים מידע על מחיר אוטובוס אגד תעבורה - פנו אלינו!

אנו ידועים בכך שיש לנו את המחירים הזולים בשוק, צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח להציע לכם הצעת מחיר לנסיעה באוטובוס, נסיעה נוחה, שקטה וכמובן בטוחה. לא משנה מה גודל הקבוצה, יש לנו את המענה התחבורתי לכך, לא משנה להיכן ומהיכן תבקשו להגיע ולצאת, יש לנו את המענה התחברותי לכך.

האוטובוסים שלנו מטופלים היטב, מתוחזקים וכמובן נקיים ללא רבב.

אנחנו יחד מציעים העברות ונסיעות עירוניות ובין עירוניות ברחבי הארץ עם ערך מוסף, אצלו לא מדובר רק בנסיעה גרידא, אלא אנו דואגים שהנסיעה תהיה חווייתית ונעימה, אתם לא תרצו לעזוב את האוטובוס.

אנחנו פה, הרימו טלפון ונספק לכם את השירות הראוי.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il