*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

חברות הסעות כסוכנויות טיולים ופעילויות

חברות הסעות כסוכנויות טיולים ופעילויות

פעם היו נהגים שהיה להם טנדר או משאית והסיעו מטיילים. אחר כך באו הטיוליות ואז האוטובוסים וקמו חברות הסעות. חברות אלה גדלו וישנן רבות מהן שמציעות היום סל שרותים מגוון מאד, כולל טיולים מאורגנים ואירועי חברה

 

 

 

 

 

 

 

בסיורים וטיולים רבים, אפשר לראות את נהג האוטובוס המנוסה והוותיק מדקלם לעצמו בחיוך את הסברי המדריך. לעיתים קרובות, נהגי הסעות הם אלה שיכולים לקחת אותנו למקומות קטנים או אתרי טיול ואטרקציות שהם זכו להכיר לאורך שנותיהם הרבות במקצוע ממש כמו מדריך טיולים מנוסה.

 

 

 

 

 

 

 

כמובן שנהג הסעות לא יכול לשמש גם כמדריך טיולים, אלא אם כן יש לו הכשרה רשמית ורשיון להדרכת טיולים (רשיון מורה דרך). מצד שני, חברות הסעות ותיקות כבר מכירות כל כך הרבה מדריכי טיולים, אטרקציות ואתרים, שהן יכולות להציע ממש טיול מאורגן ולא רק הסעה.חשוב מאוד לבחור חברות הסעות ילדים בירושלים אשר יש להן את הידע הנדרש, הניסיון וההכשרה להסיע ילדים בצורה נוחה ובטוחה.

 

 

 

 

 

 

 

מתי כדאי לבדוק ארגון אירוע עם חברת הסעות?

 

 

 

 

 

 

 

אם אתם עובדים עם חברת הסעות באופן שוטף ומרוצים מהשרותים שלה, למה שלא תאפשרו לה להציע לכם גם טיול חברה או ארגון אירוע כלשהו? יש להניח, שכמו שאמרנו, החברה מכירה לא מעט אנשי מקצוע – מדריכים, מפיקים ואנשי אירועים – ותוכל להפעיל אותם להציע לכם חבילת טיול טובה. היות וההסעה תהיה כלולה במחיר, ואתם עובדים עם חברת ההסעות על פי תעריפים מיוחדים, מאוד יכול להיות שהחבילה תהיה עוד יותר כדאית.

 

 

 

חברות הסעות והמגזר החינוכי

 

 

 

 

 

 

 

חברות הסעות רבות שלהן יש רשיונות ונהגים להסעת ילדים, כבר מציעות תכנון והפקת טיולים למגזר החינוכי: בתי ספר בכל החטיבות משתמשים בשירותי חברות ההסעות האלה ונהנים משרות טוב ובטוח. חשוב לוודא התאמה של החברה לסוג המטיילים. לדוגמא, חברות הסעות בירושלים, ובמיוחד חברות הסעות ילדים בירושלים, מציעות שירותים לציבור החרדי הכוללות נהג הסעות חרדי, חברות שומרות שבת וכדומה.

 

 

 

 

 

 

 

חברות הסעות כמארגנות טיולים: האם יש להן עובדים משלהם בתחום?

 

 

 

 

 

 

 

רוב חברות ההסעות מעסיקות בוודאי אנשי מקצוע חיצוניים – פרילנסרים – להפקה, להדרכה ולארגון אירועים וטיולים. מצד שני, בחברות גדולות ישנם כבר היום מדריכי טיולים ומפיקים במשרה מלאה. האם זה צריך להשפיע על השיקולים שלכם בבחירת חברת הסעות כמפיקת טיול? יכול להיות, אבל בכלל לא בטוח. פרילנסרים הם לרוב הטובים שבבעלי המקצוע וכאלה שיכולים להרוויח היטב מהמקצוע שלהם, ומצד שני, עוסדי חברה במשרה מלאה יכולים להיות זמינים יותר ויש עליהם עוד רובד לפיקוח.

 

 

 

 

 

 

 

בכל מקרה, אם אתם מתכננים טיולים שמותאמים לעונות השנה, טיולים בדגשים שונים או טיולים מכל סוג אחר, כדאי שתבררו עם חברת ההסעות אם היא יכולה לארגן עבורכם מדריך ומסלול. אנחנו בטוחים שהטיול יהיה מוצלח ובוודאי שבטוח.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il