*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

הסעות נכים ושירותים מיוחדים לנכים בחיפה

הסעות נכים ושירותים מיוחדים לנכים בחיפה

 

מוסדות רווחה ומוסדות אחרים מספקים שירותים שונים לנכים בחיפה וסביבתה. בין  המשימות הנדרשות ניתן למנות הסעתם למטרות שונות. הסעות נכים ושירותים  מיוחדים לנכים בחיפה, מתבצעות, בין היתר, על ידי חברות הסעה המתמחות בנישה ספציפית זאת. יש צורך להיערך היטב להסעת נכה על כסא גלגלים. יש צורך להכין תשתית טכנית ברכבים ולהעסיק נהגים  מיומנים בתחום. הכנת  הרכבים להסעת נכים מחייבת השקעת כספים לא מבוטלת. יש צורך להתקין ברכב מעלון מיוחד שמיועד להרים את הנכה הישוב על כסא גלגלים. ניתן להתקינו במיניבוסים בגדלים שונים ואף באוטובוסים גדולים שמיועדים להסעת כמות גדולה של נוסעים.

לאחר שהנכה מועלה לרכב ולפני הנסיעה יש לדאוג לקשור את כסא  הגלגלים באמצעות חגורות בטיחות שמיועדות לכך. הנכה נשאר לשבת על  הכסא כל מהלך  הנסיעה ויש לו אפשרות להיאחז במעקה בטיחות מיוחד שמותקן אף הוא לצרכים אלו. במקרים מורכבים ומיוחדים דואגים לקשור אותו לכסא כדי שלא ינוע  בעת  הנסיעה. הסעות נכים נדרשת לשם הגעה לאתרי טיפול, למוסדות לימוד, למבני תרבות, לסידורים שונים וכדומה. הנסיעה ברכב נעשית, לרוב, עם מלווה אשר יושב לצד הנכה וסועד אותו כל העת. כאשר מדובר על ילדים נכים  הרי  שהליווי הוא בגדר חובה. ניתן לבצע הסעות לאירועים בזול בחיפה גם באוטובוסים מותאמים לנכים. 

קציני הבטיחות של חברות ההסעה דואגים לשיבוץ נהגים מיומנים בהסעות נכים. הם בעלי סבלנות ותודעת שירות גבוהה ונוהגים בזהירות כדי למנוע טלטולי דרך מיותרים. לרשותם מערכות בטיחות שונות דוגמת חיישני ומצלמות רוורס, מראות צד מתכווננות וכדומה. הנוסעים יכולים ליהנות מתא נוסעים מרווח וממוזג שיש בו מערכות שמע ותאורה משובחות. מומלץ לכל מי שזקוק לשירותי  הסעות נכים לקבל שירות מחברה  שמתמחה בתחום ואשר שמה הולך לפניה. מנהליה ידאגו לספק שירות מקצועי  מעולה.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il