*5238
 

 כאן על הכביש

כאן על הכביש הסעות מציע עבורכם את מערך ההסעות הטוב ביותר, אוטובוסים לאירוע, מידיבוסים ומיניבוסים בכל הגדלים  לקבלת הצעת מחיר עבור הסעות בכל חלקי הארץ.

 

לבירורים והזמנות התקשרו *5238. בעלי אייפון חייגו 033722245

לקריאת המלצות
ניתן ליצור קשר גם בטלפון: *5238
*
*
*
*

השכרת אוטובוס לאירוע השוואת מחירים

השכרת אוטובוס לאירוע השוואת מחירים

הפקת אירוע  מורכבת מאוד ובמסגרתה יש צורך לדאוג, בין  היתר ובמקרים מסוימים, להסעת  מוזמנים רבים אליו באמצעות אוטובוסים ורכבי הסעה אחרים. הדבר נדרש במיוחד באירועים פרטיים דוגמת חתונה, בר ובת מצווה ועוד. באירוע חתונה למשל רוצים בעלי האירוע לדאוג לשלומם של האורחים הצעירים וחברי בני הזוג אשר אוהבים לשתות אלכוהול. הסעתם והסעת אורחים אחרים כאן נדרשת מאוד והיא נעשית בדרך לאירוע וממנו. השכרת אוטובוס לאירוע השוואת  מחירים היא, איפה, אחת  המטלות החשובות של המארגנים בנסיבות הללו. לאירועים רבי  משתתפים אפשר להזמין מספר אוטובוסים ממספר מקומות ולארגן תחנות ביניים לנוסעים.

אוטובוסים שוכרים גם לאירועים אחרים כמו טיולים, עצרות פוליטיות, חברתיות ואחרות, כנסים ועוד. להשכרה יש יתרונות רבים. מעבר לכך, שכל  המוזמנים מוסעים בצורה בטוחה ומרוכזת ניתן לשלב בהסעה גם הדרכות, הסברים ועוד. הנוסעים יכולים לנסוע בלב שקט, להתרווח על מושביהם  וליהנות  מהנוף וממוסיקה נעימה. כל אחד יכול לעסוק בענייניו בשעת הנסיעה או לשוחח עם חברו למושב. כך, גם יש מועדי יציאה קבועים ומסודרים וכולם מגיעים בזמן לכל אירוע. ניתן להשכיר גם מיניבוס מפואר.

האוטובוסים  המודרניים הינם נוחים ובטוחים. יש בהם מערכות שונות לרווחת  הנוסעים ובין  היתר, מערכות תאורה כלליות ואישיות, מערכות  מיזוג אוויר בעלות עוצמה רבה, מערכות מולטי מדיה להקרנת סרטים והשמעת מוסיקה וכדומה.  הכיסאות נוחים גבוהים ומתכווננים ויש די מקום לרגליים. הנוסעים יושבים בנוח על  הריפודים מול חלונות פנוראמיים המצוידים בוילונות להגנה מהשמש. המרווח הפנימי באוטובוס רב. לאוטובוס עצמו יש מערכות בטיחות שונות ומתלים קפיציים שמצמצמים מאוד את הקפיצות בדרכים. השכרת אוטובוס השוואת  מחירים נדרשת כל אימת שיש צורך להסיע אנשים רבים ומתברר כי המחירים נוחים לכל כיס. מומלץ לשכור אוטובוס מחברה בעלת מוניטין.

חפשו אותנו בגוגל


מונית,מוניות,משאית,משאיות

להזמונת חייגו *5238 שלוחה 1-3. להשכרת משאית, שלוחה 5. בעלי אייפון חייגו 033722245

*5238
a1484c19430@emails.leadmanager.co.il